Колона – Cайт громадської журналістики

На Волині міліціонери масово подають апеляції

міліціонери масово подають апеляції

Волинські міліціонери масово подають апеляції на рішення атестаційних комісій, що значною мірою формують новий склад поліції. Подано понад 150 апеляцій.

Міліціонери масово подають апеляції щодо рішень атестаційних комісій про їхнє звільнення. Значна частина колишніх міліціонерів не можуть пройти тест на профпридатність. Хоча колишні правоохоронці мають на меті продовжити службу в нацполіції,

В понеділок, 22 лютого, більше 150 апеляцій уже подано до відповідних органів. Апеляційна комісія, очевидно буде переглядати рішення атестаційних комісій вкрай довго, адже робота цих комісій досі триває.

Разом з тим начальник управління нацполіції Луцька Антон Цюцюра постить в соціальних мережах слова про те, що не підтримує масового цькування в ЗМІ та мережі Інтернет людей, які “понесли покарання та щиро розкаялись”.

Як стверджує Цюцюра, його пост – просто емоційний вихлоп. З чим він пов’язаний – головний полісмен Луцька не пояснив.

Варто зазначити, що процес очищення міліції та створення поліції наразі отримує значну підтримку серед українців.

Нагадаємо, сьогодні у Києві відбувся мітинг на підтримку Національної поліцейської служби. Мітинг спровокувало рішення прокуратури та суду у справі про вбивство 17-річного “мажора” під час збройної погоні в Києві два тижні тому.

Exit mobile version