Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

На Тернопільщині звільнили головного міліціонера

Василь Облещук
Фото з сайту ternopoliany.te.ua

Тернопіль

На Тернопільщині звільнили головного міліціонера

91 працівника, з яких 8-ро генералів, звільнили з керівного апарату Міністерства внутрішніх справ та територіальних органів. Про це на своїй сторінці у соцмережі написав Арсен Аваков. Міністр зазначив, що це перший етап люстрації в МВС України. Правоохоронців звільнили відповідно до Закону «Про очищення влади».

Серед тих, хто потрапив під першу хвилю люстрації міліціонерів, – керівництво Департаменту служби охорони та підрозділів ДАІ. Також начальники управлінь: Київської, Донецької, Чернігівської, Хмельницької, Полтавської та Тернопільської областей. Нагадаємо, Василь Облещук був головним міліціонером Тернопільщини останніх півроку. До того, тривалий час працював заступником начальника УМВС  України в області. За інформацією прес-служби міліції області Василь Облещук згідно з  поданим ним рапортом звільнений на пенсію з органів внутрішніх справ.

Тимчасове виконання обов’язків начальника УМВС покладено на першого заступника начальника УМВС – начальника слідчого управління Олександра Богомола.

Відкрити матеріал
Читайте також:
Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх