Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

186 гектарів землі відсудили в бізнесменів на Тернопільщині

Тернопіль

186 гектарів землі відсудили в бізнесменів на Тернопільщині

186 гектарів землі у Чортківському районі, за яку цілий рік не платили ренту, повернули у власність держави.

Земельні ділянки загальною площею 186 гектарів повернув у власність держави господарський суд Тернопільщини. Суд таким чином задовольнив вимоги Чортківської прокуратури, яка вимагала відібрати у місцевих підприємців землю.

186 гектарів землі повернули у власність держави

Прес-служба прокуратури Тернопільщини інформує, що до суду прокурорам довелося звертатися через те, що бізнесмени-аграрії майже рік не розраховувалися з державою, продовжуючи користуватися землею. Збитки від несплати ренти для бюджету склали семизначну суму – сумарна заборгованість перед державою склала 1,3 мільйона гривень.

Прокуратура стверджує, що порушення умов оренди землі спричинило позов, в якому прокуратура Чорткова вимагала розірвати угоду на оренду землі сільсько-господарського призначення із недоброчесним бізнесменом, що уклав  домовленість з державою та не виконав її умов. В результаті суд задовольнив усі пункти позову, розірвавши договір та зобов’язавши підприємство передати всі земельні ділянки у державну власність.

Загальна вартість земельних угідь, які були у користуванні бізнесменів-неплатників, складає, згідно із повідомленням прокуратури Тернопільщини, близько 10 мільйонів гривень.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top