Колона – Cайт громадської журналістики

На що Волині виділено майже 74 мільйони гривень?

гроші гривні сто гривень

На Волинську область виділено додатково 73,7 мільйонів гривень.

Кошти виділено на реалізацію проектів і програм за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Отже 73,7 мільйони гривень виділено на 13 інвестиційних проектів, які будуть реалізовуватися на території області.

У Турійському районі за 10,103 мільйони гривень буде проведено будівництво навчальних приміщень Луківської школи-ліцею, а також за 7,3 мільйони гривень планують провести капітальний ремонт разом з влаштуванням спортивного майданчика Турійської загальноосвітньої школи.

За 4,065 млн гривень проведуть реконструкцію  Маневицької школи № 2 – гімназії ім. А.П. Бринського.

У Любешівському районі планують провести  реконструкцію з добудовою Гірківської загальноосвітньої школи  за 6,4 мільйони гривень та за 1,79 мільйони провести реконструкцію з добудовою спортзалу загальноосвітньої школи в села Седлище.

У селі Вербка Ковельського району мають провести реконструкцію з добудовою школи-дитсадка, обійдеться цей проект у 8 мільйонів гривень.

У Горохові за 6,51 мільйони гривень планують провести будівництво полігону для твердих побутових відходів. Така ж сума коштів буде виділена на будівництво загальноосвітньої школи в селі Башлики Ківерцівського району. А у селі Дачне те ж Ківерцівського району на будівництво дитячого садка виділено 5,6 мільйонів гривень.

У Любомльському районі на будівництво школи в селищі Головно затвердили 7,894 мільйони гривень, а у селі Гуща на проведення капремонту відділення для проживання одиноких і непрацездатних громадян та інвалідів виділено 1,81 мільйона гривень.

У Рожищенському районі на будівництво спортмайданчиків з штучним покриттям Рожищенської районної ДЮСШ затверджено 4,488 мільйони гривень.

 

Exit mobile version