Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Сергій Погорений декларація

  Західна Україна

  Що вказав в декларації той хто відповідатиме за дороги в Чернівцях?

  На сайті Чернівецької міської ради повідомлено, що за утримання та ремонт доріг відповідатиме Сергій Погорений.

  Саме Сергія Погореного призначено начальником міського комунального підрядного шляхово-експлуатаційного підприємств. З ним уклали контракт на один рік.

  Журналіст сайту громадської журналістики переглянув декларацію новопризначеного начальника. Ото ж, що декларує Сергій Погорений.

  У своєї декларації він вказав трьох членів своєї сім’ї, це дружина Олена Погорена, син Дмитро Погорений та донька Тетяна Погорена.

  Серед нерухомості в декларації вказано лише квартиру площею 49,9 квадратних метрів, яка знаходиться у Чернівцях, але належить вона не декларанту, а його сину.

  У розділі про транспорті засоби вказано легковий автомобіль ВАЗ 2115011020М, 2004 року випуску, автомобіль належить декларанту.

  У минулому році Сергій Погорений отримав 189 тисяч 38 гривень доходу у вигляді заробітної плати. Його дружина у минулому році заробила 19 243 гривні, а його донька отримувала стипендію на загальну суму 10 тис 244 гривні.

  Сергій Погорений має готівкові збереження у сумі 94 тисяч гривень.

  На сайті Чернівецької міської ради також були надали довідкову інформацію про Сергія Погореного:

  має вищу військову інженерну освіту, до 2004 року служив в Збройних Силах України. Понад 13 років працював начальником виробничо-технічного відділу комунального обслуговування та благоустрою управління комунального господарства, директором департаменту житлово-комунального господарства міської ради, з вересня минулого року – директором приватного підприємства «УКР-Капітал-Буд».

  Відкрити матеріал


  Вверх