Колона – Cайт громадської журналістики

В Рівненській області досі не призначено трьох керівників РДА

В Рівненській області досі не призначено трьох керівників РДА

В трьох з шістнадцяти райдержадміністрацій Рівненщини залишаються вакантними посади голів РДА.

Так на даний момент без очільників залишаються Рівненська, Демидівська, та Корецька РДА.

В Рівненський РДА в.о. обов’язків голови призначено «екс-регіонала» Подоліна Сергія, в Корецькій РДА -Карпушу Олексія, а в Демидівській РДА – Левшенюка Богдана.

Двоє з попередніх керівників були звільнені за власним бажанням, так Віталій Стельмах та Сергій Радченко в кінці 2015 року написали заяву про звільнення з посади голови Рівненської та Демидівської РДА  відповідно, у зв’язку з призначенням на посади голів районних рад.

Щодо екс-керівника Корецької РДА то його було звільнено у 2014 році у зв’язку з Законом «Про очищення влади». Після звільнення Михайло Волинець пробував поновитися на посаді, як повідомляла «Корецька варта», на чистих листках паперу збиралися підписи у працівників РДА, директорів шкіл, та працівників лікарні при цьому повідомляли що якщо не поставлять підписи то їх позвільняють з займаних посад.

Про те, коли будуть призначенні керівники цих адміністрацій в Рівненській області наразі невідомо.

Нагадаємо, що Сайт громадської журналістики продовжує аналізувати декларації голів районних державних адміністрацій Західної України, зокрема читайте, про статки які вказані в деклараціях голів РДА Рівненщини.

Exit mobile version