Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Масове вбивство в Одесі розслідуватиме Генпрокуратура
  Головне зображення ілюстративне

  Івано-Франківськ

  На Прикарпатті нагодували Яценюка помідорами

  Івано-Франківські активісти нагодували Яценюка помідорами в ході громадської акції. Щоправда, сам прем’єр-міністр був лише на картинці, в яку жбурляли зіпсовані продукти.

  Нагодували Яценюка помідорами франківчани, що входять до складу ГО “Народний контроль”. Акція збору підписів за відставку прем’єра стала однією з багатьох, які відбудуться в різних містах країни.

  Нагадаємо, що “Народний контроль” і значна кількість його активістів наразі приєднуються до антикорупційного руху Саакашвілі. Відповідно спостерігається створення нової політичної сили, з якою, очевидно, екс-президент Грузії позмагається за п’єдестал в українській політиці, адже ключовими меседжами в колі активістів є звинувачення прем’єра в розвалі реформ та тотальних корупційних схемах.

  В рамках акції, що відбулася в Івано-франківську, мешканці міста могли пожбурляти каміння і в інших “корупціонерів”, в т.ч. – у генпрокурора Шокіна.

  До слова, Касько, заступник Шокіна, сьогодні заявив про відставку, звинувачуючи останнього в тому, що він забрав усі механізми для ефективної роботи команди реформаторів у прокуратурі.

  Зауважимо, що відставка прем’єра може призвести до розвалу коаліції та чергових перевиборів до ВР, чим, як стверджують аналітики, Яценюк уже понад рік шантажує українське суспільство.

  Продовження акцій та розгортання т.зв. “антикорупційного рух імені Саакашвілі” очікується на всіх телеекранах країни.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх