Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

На Миколаївщині собаки загризли 8-річного хлопчика

На Миколаївщині собаки загризли 8-річного хлопчика, На рівненських студентів нападають безпритульні пси

Новини

На Миколаївщині собаки загризли 8-річного хлопчика

На Миколаївщині собаки загризли 8-річного хлопчика.

На Миколаївщині сталась трагедія, 8-річного хлопчика загризли хатні собаки. А міліція порушила проти родичів загиблого хлопчика кримінальну справу.

На Великдень в селі Котляреве, що на Миколаївщині, собаки загризли 8-річного хлопчика Матвія. Хлопчик проживав з дідусем та бабусею. Трагедія сталась на власному подвір`ї. Вранці, в неділю бабуся спала, а дідусь пішов до церкви, хлопчик вийшов на подвір`я, де і сталась трагедія.

На Миколаївщині собаки загризли 8-річного хлопчика. Дідусь хлопчика розповів, що опікується шістьма собаками. Двох собак тієї ночі забув прив`язати. Що відбувалось далі, ніхто не знає. Під ранок, бабуся почула, крики і стукіт. Вийшовши на подвір`я, вона побачила сусідку і бездиханне закривавлене тіло онука.

“Я як побачила тих собак, вихватила отам циглину і калитку прикрила ці ворота і давай стукать у ворота, ну шоб хтось вийшов чи шо. Дитина лежить, я думала якісь тряпки тягають чи шо, а тоді, коли як подивилася, а там… ворота трошки приоткриті, та дитинка тако лежить отако, впоперек, личико все в крові, отут на шійці вирізано, отакі дирки, ну він вже був… ніхто…”, – розповіла сусідка Лідія Павлівна кореспондентам.

Дідусь хлопчика не розуміє, як це могло статись, адже за собаками ніколи не спостерігалось ніякої агресії. Одразу на наступний день дідусь застрелив собак.

На Миколаївщині собаки загризли 8-річного хлопчикаЯк повідомив Юрій Лостик, керівник жовтневого РВВС УМВСУ на Миколаївщині: “Буде порушена справа по статті 166 – “неналежне виховання дитини”.

“Проводим в отношении родителей, которые без присмотра допустили данное совершение преступления.” – додав Юрій Лостик

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top