Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Путін боїться України, а не США! - Т. Фрідман

  Політика

  Путін боїться України, а не США! – Т. Фрідман

  Путін боїться України, а не США! – Т. Фрідман.

  Путін боїться України, а не США! - Т. Фрідман

  Томас Фрідман

  Американський журналіст Томас Фрідман – один з найвпливовіших коментаторів у світі. Це людина, яка двічі на тиждень виступає з колонкою на сторінках впливової газети планети “Нью-Йорк Таймс”. Перебуваючи в Києві з лекцією “Коротка теорія про все на світі”, Фрідман поділився з “Українською правдою” своїми думками про трансформації постреволюційних держав, а також про страхи Володимира Путіна.

  – Як ви оцінюєте ситуацію в Україні? Якими бачите можливі сценарії розвитку подій?

  Мені б дуже хотілося, щоб Україна знайшла свій шлях у майбутнє, прийнятний для більшості населення, і щоб при цьому не було проблем з боку Росії. Але з кожним днем шанси на такий розвиток подій тануть на очах. Зараз на карту поставлено майбутнє, і виграти може або Путін, або Україна .

  Україна чинить правильно в багатьох аспектах. Але перед країною зараз стоїть завдання – створити інклюзивну і легітимну політичну систему, яка зможе втілити надії Майдану через реальні політичні партії, органи управління і політичний процес .

  Днями я написав у своїй колонці в “Нью – Йорк Таймс”, що Путін набагато більше боїться вас, ніж нас. Ви розумієте, що відбувається насправді? Путін боїться України, а не США! – Т. Фрідман 

  Якщо Україні вдасться втілити в життя ідеї Майдану і вибрати гідних лідерів, які зможуть привнести ідеї Майдану в політику, у відносини з ЄС, якщо Схід і Захід будуть мати хороші перспективи, – це надзвичайна загроза для Путіна.

  Він боїться цього більше, ніж наших літаків, танків і навіть санкцій. Якщо просто поруч будуть люди, які говорять тією ж мовою і яких довго асоціювали з Росією, а тепер ті ж люди самостійно визначають свою долю, – це найскладніше для нього.

  Я не хочу війни з Путіним і не хочу, щоб Україна вступала у війну з ним. Я бажаю всього найкращого російському народу. Але нинішня поведінка Путіна вказує на те, що він є найбільшою загрозою для Росії, і, звичайно ж, для України . Шлях, який він вибрав, веде Росію до поганого кінця .

  Отже, я вважаю, що Україна повинна встановити правильні пріоритети, а саме – сформувати легітимний інклюзивний уряд, впроваджувати ідеї Майдану через партії, політику, вибори і керування.

  Джерело: Infiresist

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

   09.01.2024
   06.11.2023
   02.11.2023
   24.09.2023
   03.10.2022
   21.08.2022
   03.05.2022
   20.04.2022
   08.03.2022
   27.05.2021
   23.05.2021
   30.04.2021
   29.04.2021
   01.04.2021
   Вверх