Колона – Cайт громадської журналістики

На Львівщині викрили розкрадання коштів

На Львівщині в момент надання неправомірної вигоди було викрито представників фірм, а саме ТОВ “Галшляхбуд” і “Галицькі дороги”.

За інформацією Генерального прокурора, вище згадані фірми запідозрені у розкраданні коштів, а саме 245 тисяч гривень під час капітального ремонту автомобільної дороги на Дрогобиччині.

Прокуратура області повідомляє, що один з керівників підприємств Львівщини хотів дати хабар для працівників Управління захисту економіки. Розмір неправомірної вигоди мав становити 2 тисячі доларів. Очікувалося, що за ці кошти буде уникнуто притягнення до кримінальної відповідальності через розкрадання грошей.

Наразі директор підприємства затриманий. Йому висунута підозра про привласнення коштів та службове підроблення. Якщо справа дійде до суду то йому буде загрожувати строк позбавлення волі на термін від 4 до 8 років з можливістю конфіскації майна.

Журналіст сайту Колона писав, про те що станом на  31 жовтня 208 року у Львівській області було використано 94% коштів виділених на область з Дорожнього фонду для ремонт доріг на місцях.

Exit mobile version