Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

На Буковині нехтують сучасними технологіями

Головне зображення ілюстративне

Чернівці

На Буковині нехтують сучасними технологіями

За словами голови Тернопільської ОДА, сільські промисловці нехтують сучасними технологіями та розробками.

Буковинські аграрії досі нехтують сучасними технологіями в галузі біопалива. В Чернівецькій області як і щовесни постає чергова проблема – с/г підприємствам як завжди бракуватиме на посівну кампанію грошей та пального.

нехтують сучасними технологіями

Фермери Буковини, як відомо, надто залежні від імпорту нафтопродуктів. Бензин, дизель, мазут – це все дорого обходиться виробникам зерна, овочів та фруктів. Місцеві технологи пропонують універсальне рішення – для економії достатньо використовувати біоетанол.

Одним з небагатьох виробників альтернативного палива в Україні є Зарубинецької спиртовий завод. Підприємство, що понад п’ять років було закритим, відновили інвестори з Вірменії. На те, щоб заново запустити завод та оснастити його сучасним обладнанням, потратили близько 60 мільйонів гривень – у справу включилися вірменські інвестори.

Степан Барна зауважив, що основну роль у модернізації заводу зіграв Норік Геворкян, почесний консул Вірменії. На жаль, багато підприємців не знають про діяльність заводу і про те, як його потужності використати на користь для себе. А деякі підприємці просто не хочуть модернізувати власне виробництво та шукати новий кваліфікований персонал.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх