Колона – Cайт громадської журналістики

Новий губернатор Рівненщини показав “чесну” декларацію про доходи (Інфографіка)

Муляренко оприлюднив декларацію про свої доходи за минулий рік

Декларація, котру оприлюднив новоспечений очільник Рівненської ОДА, містить мільйонний дохід членів сім’ї. Проте в декларації не вказано про внески до статутного фонду, яким володіє подружжя Муляренків.

Олексій Муляренко, котрий нещодавно був призначений на посаду голови Рівненської обласної державної адміністрації, оприлюднив свою декларацію за минулий рік. Згідно з нею його дохід в 2015 році становив 315 тисяч 761 гривню і складався з зарплати – 43 908 грн, доходу від провадження підприємницької або ж незалежно професійної діяльності – 6 773 гривень, а основну частину його доходу становив дохід від передачі майна в оренду – 265 тисяч 80 гривень.

Дохід членів сім’ї, а саме дружини, двох синів та доньки становив 1 мільйон 156 тисяч 571 гривню та майже повністю складався з доходу від підприємницької та незалежної професійної діяльності – 1 128 584 гривень, і лише 27 987 гривень становила заробітна платня, як це вписали в декларацію.

Олексій Муляренко та його дружина є власниками ТОВ Сталь-М, очевидно, від якого і отримують дохід від підприємницької діяльності. Згідно з ЄДР саме Олексій та Олена Муляренки є єдиними засновниками даного підприємства. Згідного з тим же ЄДР його кінцевим бенефіціарним власником є пан Олексій, а його дружина є підписантом з 2014 року. Статутний капітал ТОВ Сталь-М становить 60 тисяч гривень та складається з двох внесків Муляренка Олексія – 57 тисяч, та Олени Муляренко – 3 000 грн. Щодо декларації то в графі, де повинні бути вказані розміри внесків до статутного фонду, стоять прочерки.

Серед транспортних засобів в декларацію внесено чотири автомобілі, серед яких ГАЗ М-20, як ще в народі його називають Побєда, Peugeot G5, Citroen C25 та ВАЗ-2101.

Серед нерухомості в декларації голови Рівненської ОДА вказано квартиру, площа якої – 81,1 квадратного метра. Крім цього Олексій Віталійович є власником трьох земельних ділянок, площі котрих – 2 200, 1 500 та 619 квадратів, а також іншого нерухомого майна – 1 164 та 68 кв.м.

Щодо фінансових зобов’язань декларанта, то у декларації вказане добровільне страхування на суму 76 710 грн, погашення основної суми позики або ж кредиту на 712 176 грн, та погашення суми процентів за позикою чи кредитом на суму 241 тисяча 860 гривень.

На минулорічних виборах Олексій Муляренко балотувався в мери Рівного представляючи президентську партію Солідарність, проте йому не вдалося набрати потрібних голосів навіть для участі у другому турі.

За даними сайту посіпаки, Олексій Муляренко був помічником Віталія Чугуннікова, коли той  обирався народним депутатом 7 скликання від політичної партії Удар. Працювати пану Олексію доводилося як на громадських засадах так і на платній основі. Слід зауважити, що в той час разом з Олексієм Віталійовичем помічником працювала і його дружина, проте вона виконувала свої обов’язки виключно на громадських засадах.

Нагадаємо, що Олексія Муляренка на посаду голови Рівненської обласної державної адміністрації було призначено 28 квітня 2016 року, перед цим деякий час працював секретарем у Рівненській міській раді.

Також читайте: Скільки заробляє Голова Чернівецької ОДА (Інфографіка)

Exit mobile version