Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Головне зображення ілюстративне

  Західна Україна

  Москаль і далі залишається депутатом і головою Закарпатської ОДА (Документ)

  Генадій Москаль буде суміщати депутатство у місцевій раді та посаду Голови Закарпатської ОДА. Національне агентство України з питань державної служби дало офіційне роз’яснення щодо застосування статті 10 Закону України «Про державну службу» в частині суміщення державної служби зі статусом депутата місцевої ради. Як ідеться в роз’ясненні, ст. 22 Конституції України не допускає звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод людини і громадянина при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів.
  Оскільки конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані, а також з урахуванням ст. 58 Конституції України щодо незворотності дії в часі законів та інших нормативно-правових актів, на думку Нацдержслужби, на осіб, які на день набрання чинності Законом «Про державну службу» є депутатами місцевої ради в результаті обрання їх до ради відповідно до Закону України «Про вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», не поширюється дія ст. 10 Закону на строк, встановлений Конституцією України, або до дострокового припинення повноважень місцевої ради.

  – Мушу розчарувати всіх, хто з нетерпінням чекав 1 травня й планував «піти» мене із Закарпатської обласної ради, – заявляє голова ОДА Геннадій Москаль. – Я й далі залишаюся депутатом і буду ним до закінчення терміну повноважень обласної ради.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх