Господарі поля після поєдинку на тижні в Лізі чемпіонів з перших хвилин виглядали якось дуже мляво і сонно. Тоді ще можна було сподіватися, що гравці ПСЖ довго запрягають, і незабаром голи посиплються, як з рогу достатку. Але не цього разу. Тим не менш, парижани відразу заволоділи територіальною ініціативою, не дозволяючи супернику навіть перейти центр поля.Незабаром Златан організував і перший момент, коли його знижку з близької відстані не перетворив в гол Йоан Кабайе. До слова, француз провів доволі слабку зустріч, в тому числі, через його пасивності господарям не вистачало креативу в центрі поля.Одним з найактивніших у звітному поєдинку був Лукас Дінь, невтомно борознив ліву бровку.Тому не дивно, що забитий гол прийшов саме з його флангу. Подача молодого захисника в штрафну була прекрасною, а таким подарунком Кавані, як правило, користується. І в цей раз уругваєць потужним ударом голови вбив круглого в сітку воріт Лопеша. Після пропущеного гола Ткачі трохи частіше стали ходити вперед, і цього могло вистачити, якби Мвуемба зі штрафного пробив не в поперечину, а трохи нижче. Тому перерву зафіксував цілком звичайний результат на Парк де Пренс.

Дебют другої половини міг подарувати господарям другий гол, який по такій грі, зняв би всі питання про переможця. Але Верратті, який прийняв м’яч після скидки Кавані, не зміг забити у порожній кут – на його шляху став Толіссо. Час йшов, а парижани все-ніяк не могли зіграти в свою гру. Ні, моменти продовжували виникати, але виразно впадала в очі брак завершального удару. Так, Умтіті ледь не зрізав м’яч у власні ворота, але Лопеша довелося демонструвати всі свої навички. З потенційного антигероя захисник перетворився на героя всього за якісь дванадцять хвилин.

Одна з рідкісних, але тямущих вилазок Олімпіка на чужу половину поля закінчилася кутовим ударом, в результаті якого не обійшлося без паніки в рядах господарів і везіння в рядах гостей.Скориставшись невеликим замішанням, Умтіті пробив приблизно з лінії штрафної, і снаряд, зачепивши когось з гравців червоно-синіх, влетів в кут воріт збентеженого Сірігу. Більш того, коли підопічні Лорана Блана побігли виривати перемогу, то Ткачі цілком могли їх за це покарати. Добре відборовся що вийшов на заміну Клінтон Н’Джіе, який викотив сферу Толіссо під удар з близької відстані, але захисник пустив снаряд аж надто високо. Але, мабуть, по такій грі для Ліона три очки – було б зовсім непристойно.

ПСЖ на даний момент виявляється на п’ятій позиції, поступаючись лідерам вже три очка.Ситуація, звичайно, не критична, але наставнику парижан є, над чим попрацювати. Для гостей цей результат – максимум, що вони могли зробити сьогодні.

Сергій Куванжі, Football.ua

ПСЖ – Ліон 1: 1 Голи: Кавані, 20 – Умтіті, 83

ПСЖ: Сірігу – Орье, Маркіньос, Давид Луїс, Дінь – Матуіді, Верратті, Кабайе (Мотта, 65) – Лавессі (Моура, 65), Ібрагімович, Кавані (Пасторе, 72).

Ліон: Лопеш – Жайє, Коне, Умтіті, Толіссо – Феррі, Гоналон, Мвуемба (Бедімо, 76) – Мальбранк (Н’Джіе, 59) – Фекір (Гуркюфф, 70), Ляказетт.

Попередження: Орье, Дінь, Мотта – Феррі