Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Карантин на Закарпатті продовжують, але не в Ужгороді

Карантин на Закарпатті продовжують
Головне зображення ілюстративне

Ужгород

Карантин на Закарпатті продовжують, але не в Ужгороді

Карантин на Закарпатті продовжують, як повідомляють регіональні ЗМІ з посиланням на органи МОЗ. Разом з тим, більшість навчальних закладів Західної України відновлять свою роботу уже в понеділок, 8 лютого.

Карантин на Закарпатті продовжать. Як повідомляють ряд ЗМІ, а також уповноважені представники влади, в більшості населених пунктів Західної України епідеміологічна ситуація стабілізувалася. Потужна хвиля ГРЗ, що в цьому році забрала життя понад сотні українців, зараз під контролем.

Нагадаємо, що офіційні цифри захворюваності та смертності внаслідок поширення вірусних інфекцій змусили оголосити карантин практично на всій території України, починаючи з 27 січня 2016 року. Таким чином вимушені канікули в навчальних закладах продовжуються уже понад місяць.

Проте зараз з’являються втішні прогнози щодо ліквідації можливого поширення гострих распіраторних захворювань на території Західної України.

Так, в Чернівцях уже заговорили про необхідність ущільненнях навчального процесу, – Сергій Мартинюк, що очолює профільне управління міста, підписав наказ. Крім цього, першокласники Буковинської столиці так і не дочекаються обіцяних додаткових канікул.

Львів, у свою чергу, не буде ущільнювати навчальний графік чи скасовувати канікули весною. Але це лише за умови, що навчальний процес відновиться саме 8 лютого. Доведеться виходити на навчання і закладам інших міст Західної України.

Нестабільною залишається лише в одному регіоні. Карантин на Закарпатті продовжують у декількох населених пунктах та районах. Це пов’язано, насамперед, із одними із найвищих показників захворюваності на ГРЗ по Україні – приріст хворих тут перетнув межу в 110%, як стверджує профільне Міністерство.

Так, Хустський та Берегівський райони уже оголосили, що продовжать карантин до 16 та 14 лютого відповідно. Мукачівські чиновники теж ухвалили відповідне рішення – учні лишаться вдома до 15 лютого. Сам. Подібні рішення приймаються, за повідомленнями місцевих видань, і в інших містах та райцентрах

А от обласний центр Закарпаття карантин завершить 8 лютого. Відповідне рішення прийняла міськрада Ужгорода.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх