Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Інтелектуальна битва університетів відбулася в Тернополі

Тернопіль

Інтелектуальна битва університетів відбулася в Тернополі

Сьогодні та завтра в Тернополі відбувається Інтелектуальна битва університетів, яка об’єднала студентів з усієї України.

Уже друга Інтелектуальна битва університетів, яка проводиться організацією Файне місто, відбувається цими днями в Тернополі.

Інтелектуальна битва університетів в Тернополі

За словами організаторів, студенти з усієї країни боротимуться за звання найбільших інтелектуалів. Минулого року перша битва відбувалася виключно між навчальними закладами Тернополя, а цього року до змагань вдалося залучити університети з інших міст України.

Як стверджує координатор заходу Юлія Ковальчук, усі, кого запрошували на битву, відгукнулися і приїхали. Серед учасників представлені команди з Києва, Запоріжжя, Дніпропетровська, Львова, Харкова, Черкас та, власне, Тернополя. Крім цього можливість виступити на інтелектуальній битві отримали й індивідуальні гравці.

на інтелектуальний битви команди позмагатися в різних дисциплінах: Cash Flow, зіграють в мафію, визначать найсильніших шахістів, гратимуть у ігри крокодил, джанга та MindGame. Також для учасників передбачено ряд тренінгів на теми лідерства та командотворення.

Остаточні місця та переможець на битві стануть відомі завтра, але організатори обіцяють вже сьогодні опублікувати перші проміжні результати.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top