Колона – Cайт громадської журналістики

Голову Рівнеоблради хочуть відправити у відставку

Голову Рівнеоблради хочуть відправити у відставку, Рівненська обласна рада працює без голови

Голову Рівнеоблради хочуть відправити у відставку. 22 із 64 депутатів намагалися сьогодні проштовхнути рішення про недовіру до Володимира Ковальчука.

Володимира Ковальчука, голову Рівнеоблради хочуть відправити у відставку. Про це на сьогоднішній сесії під час погодження порядку денного оголосив очільник фракції Конкретних справ Богдан Файфура.

За словами депутата, 22 підписи під документом – достатньо, щоб включити питання до розгляду. Проте, як зауважили колеги Файфури, зокрема Сергій Свисталюк з РПЛ, дане рішення не можуть приймати сьогодні, оскільки порушено регламент.

Зображення взято з Facebook

Як стверджує Свисталюк, регламент передбачає іншу процедуру внесення питань до порядку денного. Таким чином вимога щодо терміну включення даної пропозиції – за 20 днів до сесії – була недотримана. Зрештою сам Володимир Ковальчук також посилався на норму регламенту, відмовляючись включати питання до розгляду.

Варто зауважити, що озвучена Файфурою пропозиція викликала миттєвий резонанс. ЗМІ уже встигли написати про можливу відставку, в соціальних мережах деякі користувачі зраділи новині. І це сталося всього за якихось 30 хвилин – саме на стільки часу оголосив перерву Ковальчук після того, як почув пропозицію.

Очевидно, випад опонентів радикала Ковальчука викликав нервування у штабі РПЛ. Тепер питання стоїть за тим, чи встигнуть депутати домовитись щодо нового голови Рівнеоблради до наступної сесії. Не виключено, що радикалам доведеться торгуватися і з колишнім головою облради Михайлом Кирилловим, “конкретним” Богданом Файфурою та іншими представниками команди Арсенія Яценюка.

[infobox style=’regular’ static=’1′]ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненська прокуратура перевірить діяльність Володимира Ковальчука[/infobox]

Exit mobile version