Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Голова облради Рівненщини

  Новини

  Рівненська прокуратура перевірить діяльність Володимира Ковальчука

  Прокуратура перевірить діяльність Володимира Ковальчука – голови Рівненської обласної ради. Ковальчук, який отримав посаду в кулуарах, ймовірно, перевищив свої повноваження.

  Прокуратура перевірить діяльність Володимира Ковальчука, принаймні, до цього закликає обласний депутат Рівненщини Юрій Шарманський.

  Депутатське звернення, надіслане Шарманським до прокуратури, він також розмістив у сканованому вигляді в мережі Facebook.

  Рівненська прокуратура перевірить діяльність Володимира Ковальчука
  Рівненська прокуратура перевірить діяльність Володимира Ковальчука

  За словами Шарманського, призначення ректора інституту післядипломної і педосвіти в Рівному відбулося з порушеннями. Згідно із документом про призначення Дмитро Симак може керувати вузом необмежений термін, адже офіційно не було оголошено конкурсу на цю посаду.

  Такі хитрощі призначення керівника закладу, а також намагання з боку керівника облради створити підприємство-прокладку для контролю за призначенням очільників комунальних підприємств викликало обурення депутата. За його словами, подібні спроби взяти під контроль сферу призначення людей на відповідальні посади є нічим іншим, як намагання здобути дивіденди від керування в області представника РПЛ.

  Нагадаємо, що призначення радикала Володимира Ковальчука обласним очільником також було доволі суперечливим. Т.зв. “антипрезидентська коаліція” в складі РПЛ, УКРОПу, а також партій Тимошенко та Тягнибока на рівні Києва розподілили між собою портфелі в областях, що дозволило “бідному” та маловідомому “майданівцю” стати головою облради.

  #конецпереписки

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх