Колона – Cайт громадської журналістики

Футбол з присмаком корупції: В Україні викрили корупційні схему у вищому футболі

Футбол із присмаком корупції: В Україні викрили корупційні схему у вищому футболі

22 травня Департамент захисту економіки Національної поліції України опублікував відео де показано факти корупції в українському футболі.

Серед футбольних клубів у відео згадується чотири клуби з території Західної України – Волинь, Говерла, Буковина та Прикарпаття.

Згідно інформації оприлюдненій на сторінці Департаменту захисту економіки Національної поліції України задокументовано протиправну діяльність п’яти злочинних груп, та 35 футбольних клубів. Що нібито становить 67% від усіх професійних клубів країни.

За інформацією департаменту до корупційних “схем” причетні 328 осіб, у 57 задокументованих епізодах. Також зазначається що серед усіх причетних є президенти футбольних клубів, колишні та діючі гравці, тренери, арбітри, комерційні структури та громадяни України.

У департаменті повідомляється нібито організатори договірних матчів заздалегідь знали результати матчу, через що, вони могли заробляти гроші ставлячи ставки у букмекерських конторах, котрі зареєстровані в країнах Азії.

Вчора Департаментом захисту економіки, Головним слідчим управління Національної поліції та ГПУ було проведено 40 обшуків, у межах цієї справи.

Причетним особам планують  повідомити про підозру за ч. 4 ст. 368-3 (підкуп особи, яка надає публічні послуги) та ч. 1 ст. 369-3 (протиправний вплив на результати офіційних спортивних змагань) Кримінального кодексу України.

Детальніше про те як Волинь, Говерла, Буковина та Прикарпаття причетні до договірних футбольних матчів у відео департаменту поліції:

Exit mobile version