Колона – Cайт громадської журналістики

Франківський дует грабіжників-рецидивістів спіймали

крадіжка, злодій, злочинець, грабіжник

Поліцейські місцевого відділу поліції швидко встановили місце перебування та спіймали грабіжників-рецидивістів, які пограбували франківчанина.

Заява про скоєння грабежу надійшла до Івано-Франківського відділу поліції від 24 –річного жителя міста. Потерпілий розповів що, перебуваючи на березірічки, до нього підбігли два невідомі. Погрожуючи предметом схожим на ніж, двоє грабіжників-рецидивістів відкрито заволоділи грошовими коштами в сумі 380 грн., та золотою обручкою потерпілого. Після вчинення цього кримінального правопорушення зловмисники зникли в невідомому напрямку.

В ході проведення пошукових заходів правоохоронці невдовзі встановили осібта місце перебування лихачів. Ними виявились 26-річний та 34 –річниймісцеві жителі, які вже неодноразово попадали в поле зору працівниківполіції за крадіжки та грабежі.

Наразі порушників затримано в порядку ст. 208 Кримінальногопроцесуального кодексу України. Молодикам вже оголошено про підозру увчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 186 (Грабіж) Кримінальногокодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавленняволі на строк від чотирьох до шести років. Триває слідство.

Про це повідомив Сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області

Exit mobile version