Колона – Cайт громадської журналістики

Екс-заступника голови Рівненської ОДА судитимуть за корупцію на день народження Шевченка

У Дубно досі судять тепер вже колишнього першого заступника голови Рівненської ОДА Тараса Пуствіта за отримання неправомірної вигоди. Процес триває вже два(!) роки. Так от згідно розкладу чергове засідання у справі № 567/169/15-к призначене на 15:00 9 березня 2017 року.

Розглядатиме справу суддя Дубенського міськрайонного суду Рівненської області Олександра Юріївна КІЧАТА. Яка відповідно до декларації є дочкою колишнього голови обласної ради Юрія Кічатого.
Для тих хто призабув. Колишній міський голова Острога в 2014 році був призначений першим заступником голови Рівненської ОДА Сергія Рибачка. 11 січня 2015 року правоохоронці затримали Тараса Пустовіта «на гарячому» за підозрою в отриманні чергової неправомірної вигоди в розмірі 8 тисяч доларів США від підприємиці з Острога за сприяння у виграші тендеру на перевезення. Перебуваючи на посаді заступника голови ОДА, Пустовіт відповідав за ЖКГ, будівництво та транспортну галузь. Також він очолював конкурсну комісію, щодо отримання тендерів на міжміські маршрути в області.
Слідчі УСБУ в Рівненській області відкрили кримінальне провадження за ч.3 ст.368 Кримінального Кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище). Посадовця відразу затримали в порядку ст.208 КПК України.

Exit mobile version