Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  У Вараші фальсифікують підписи
  Головне зображення ілюстративне

  Західна Україна

  У Вараші вчились використовувати силу Facebook

  26 лютого 2017 року в  місті Вараш відбувся практикум «Як стати лідером громадської думки: позиціонування в соціальних медіа та робота зі ЗМІ» у рамках соціально-навчального проекту «Університет громадянської активності», який реалізується як ініціатива ГО «Антикорупційний моніторинг» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Учасниками практикуму стали 15 представників місцевих громадських організацій та волонтерських об’єднань.

  Основна навчальна мета заходу передбачала здобуття перш за все практичних навичок комунікування в сучасному інформаційному просторі. Усі учасники методом «сліпого жеребу» були поділені на групи, котрі повинні були виконати конкретні завдання. Першим практичним заняттям стала підготовка командами програми та заходів інформаційного супроводу різних соціально-громадських кампаній. Другим важливим елементом практикуму було проведення рольової гри. Учасники обʼєдналися у більші групи та мусили розробити стратегію флешмобу. Необхідною умовою гри також було потрібно розкрити вміння реагувати на запити представників ЗМІ під час практичної реалізації проектів.

  Зрештою, окрім практичної частини, під час навчань увага була зосереджена і на теоретичній інформації. Зокрема, тренер Юрій Дюг охарактеризував сучасні методи формування інформаційного середовища через призму медійно-технологічного поняття «пост-правда», взаємодію із місцевими ЗМІ та наповнення особистих сторінок в соціальних мережах.

  – Дуже корисним видалась тема ефективної комунікацій саме через соціальні мережі. Було цікаво почути передовий досвід та долучитися до аналізу власної сторінки в Facebook. Адже я теж часто використовую соціальні медіа для поширення інформації про свою депутатську діяльність. Власне, після тренінгу  відзначив для себе, що інформаційні технології суттєво змінили комунікацію. Як наслідок – публічна людина повинна знати як власноруч використовувати соціальні методи для контакту з місцевою громадою. Добре, що такі знання дає «Університет громадянської активності», – розповів депутат Кузнецовської міської ради Сергій Денега.

  А вже 5 березня у Вараші відбудеться практикум “Ефективні кампанії відстоювання громадських інтересів”. Навчальну сесію проводить громадська організація «Антикорупційний моніторинг» в рамках проекту «Університет громадянської активності» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

  <4D6963726F736F667420576F7264202D20CFF0EEE3F0E0ECE020EFF0E0EAF2E

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх