Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

“Дорожче” не означає “краще”

"Дорожче" не означає "краще"

Гроші

“Дорожче” не означає “краще”

"Дорожче" не означає "краще"

“Дорожче” не означає “краще”

Від 16 квітня проїзд у громадському транспорті Рівного подорожчав. Подорожчання відбулось у зв’язку зі зростанням цін на нафтопродукти та автомобільні запчастини. Якщо, їх вартість й далі зростатиме,транспортні тарифи знову переглядатимуть.

Тепер, щоб проїхати по місту потрібно заплатити не 2, як ще кілька днів тому, а цілих 3 гривні. Також встановлений тариф на міський та міжміський транспорт у розмірі 36 копійок за один кілометр.

На даний момент, вартість пального збільшилась на 42%, а ціна технічного обслуговування на 30%. Нагадую, що останні тарифи на проїзд змінювались в 2011 році.

Багатьом громадянам не подобаються зміни, та більшість з них з розумінням ставиться до цього, спираючись на скрутний фінансовий стан України. Українці готові сплачувати і більше, але за умов покращення якості перевезень. Також хочуть підвищити вартість проїзду у тролейбусі. Нині, за проїзд у цьому комунальному транспорті рівняни сплачують 1,50 грн, але зовсім скоро ціна за проїзд може зрости до 2 гривень. Попри подорожчання, вартість квитків на залізничний транспорт залишиться незмінною.

На жаль, ціна проїзду виросла, а зарплати залишились такими ж. Наразі, кожен українець щиро сподівається, що влада прийме розумні рішення щодо вирішення цих болючих питань.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top