Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Депутат Бабат знову прогулює сесію міскради Рівного

Головне зображення ілюстративне

Західна Україна

Депутат Бабат знову прогулює сесію міскради Рівного

16 березня депутати Рівненської міської ради зібрались на сесію міської ради. Вже кілька сесійних засідань прогулює депутат, та екс-член фракції “Батьківщина” у міській раді Олександр Бабат.

Причини не з’являтись на сесії очевидні, депутат боїться зустрітись із журналістами і ще більше відповідати на їх питання.

Нагадаємо, відносно одіозного депутата відкрите кримінальне провадження. На будівництві яке пов’язують депутату загинув будівельник, за версією слідства чоловік впав із десятиметрової висоти і загинув. Тіло загиблого було вивезено у ліс біля села Олександрія. Пізніше поліція знайшла тіло загиблого.

Зі слів матері загиблого будівельника  депутат просив пробачити і пропонував гроші за те щоб мати не повідомляла у поліцію. 

[quote style=’1′ cite=”]Читайте також: Хрестик Бабата: рівненський депутат не прийшов на сесію і “очікує” на оголошення йому підозри про злочин[/quote]

Олександр Батат за дослідженям ЧЕСНО за 2016 рік прогуляв 76% засідань комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальної власності, та був визначений рухом депутатом на відкликання за пропуск більше ніж 50% засідань комісії в яку входить депутат.

У 2016 році Бабат, за аналітикою ЧЕСНО, прогуляв 40% сесійних засідань.

Судячи із того, що депутату було оголошено про підозру у вчиненні злочину Бабат довго ще не буде з’являтись на сесіях та комісіях міської ради.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх