Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Чернівецький бізнесмен отримав на горіхи за… горіхи

Головне зображення ілюстративне

Чернівці

Чернівецький бізнесмен отримав на горіхи за… горіхи

Бізнесмен отримав на горіхи від податкової Чернівців. За несплату податків оптовий перекупник горіхів сплатить штраф майже 1 мільйон гривень.

В Чернівцях бізнесмен отримав на горіхи за несплату податків, оскільки займався закупкою в особливо великих обсягах, але при цьому приховав свої реальні доходи від держави.

Коли до нього завітали правоохоронці, підприємливий чоловік був вимушений визнати, що ухилявся від прозорого оподаткування. Зрештою, він визнав, що заборгував державі 860 тисяч гривень. Таким чином бізнесмену вдалося уникнути кримінальної відповідальності, про що відповідне рішення прийняла судова інстанція Глибоцького району.

За попередніми даними, досудове розслідування привело правоохоронців до висновку, що перекупник горіхів не сплачує податків. Розслідуванням його діяльності займалася прокуратура. Держслужбовці, щоправда, не повідомляють, яким чином вийшли на підприємливого горіхового перекупника.

Не повідомляється також, яка загальна сума заробленого і чи міг він займатися іншими видами підприємництва нелегально. Очевидно, чоловік віддав усе, що заробив, і, можливо, відтепер займатиметься власної справою легально. Якщо податки дозволять його бізнесу залишатися рентабельним.

Повідомила прес-служба обласної прокуратури Буковини.Коментарі
Вверх