Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Чернівецькі депутати попрощаються з газетою Чернівці

Тернопіль

Чернівецькі депутати попрощаються з газетою Чернівці

28 квітня на сесії міськради Чернівецькі депутати остаточно порвуть юридичні відносини з газетою Чернівці.

Із комунальною газетою Чернівці та однойменним Інформаційним видавничим центром депутатам столиця Буковини доведеться порвати остаточно у зв’язку із законом про роздержавлення усіх комунальних ЗМІ. Чернівецька міська рада, яка входить в число засновників газети та підприємства, розгляне рішення згідно з яким міськрада вийде зі числа засновників. Проект рішення також передбачає збереження роду діяльності ЗМІ та підприємства після реформування складу засновників.

Варто нагадати, що згідно із постановою Кабінету Міністрів України для всіх юридичних перетворень редакції потрібно буде створити окрему комісію, яка почне працювати не пізніше першого січня 2017 року.

При цьому уже приватна структура буде брати приміщення для своєї діяльності в оренду, хоча із орендною вартістю, передбаченою для бюджетних установ. Крім того угода про оренду приміщення укладається як мінімум на 15 років.

Суперечлива для багатьох ЗМІ, які проводитимуть подібну процедуру, норма про укладення окремого договору із органами самоврядування щодо висвітлення їхньої діяльності, також включена в проект рішення.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top