Колона – Cайт громадської журналістики

Безхатьки Франківська: депутати міськради які не мають житла

Безхатьки Франківська депутати міськради які не мають житла

В Івано-Франківській міській раді виявили три депутати, які не мають де “переночувати”. Активісти проаналізували декларації усіх міських обранців і виявили трьох безхатьків.

Відповідно до роз’яснень НАЗК декларанти, якими в тому числі є депутати, мають декларувати майно яким користуються, навіть у випадки якщо воно  належить не їм.

Депутат від “Української народної партії” Галина Куницька немає житлової площі у декларації. Але в електронному документів зазначена земельна ділянка, якою володіє депутат.  Куницька також є директором школи у селі Хриплин.

Журналістам обраниця повідомила, що проживає у будинку дідуся, а власного немає.  Також Куницька сказала, що не знала по потрібно декларувати будинок родичів у якому живе. Наступного року пообіцяла внести його у декларацію.

Другим депутатом без житла є керівник фракції “УКРОП” у Івано-Франківській міській раді Володимир Олійник. Депутат на даний час одружений та виховує двох дітей, про те жодної інформації про квартири чи будинки у його декларації не зазначено.

Журналістам депутат пояснив, що напевно не правильно зрозумів які відомості потрібно вносити у декларацію. Проживає депутат у будинку який належить сестрі, яка його отримала у спадок від батьків.

Третій без житла депутат в Івано-Франківську від партії “Свобода” Маріанна Продан. Депутат разом із дочкою не мають житла відповідно до електронної декларації.

У коментарях депутат пояснила, що проживає у мами на квартирі. Власне через це і не декларувала її. Депутат зазначила, що перед декларуванням консультувалась і їй сказали, що квартиру можна не декларувати. Відповідно зважаючи на це депутат не задекларувала квартиру мами, в які проживає.

Exit mobile version