Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Під поліцією з вимогами: "Захистимо Рівне" вимагає публічного звіту

  Західна Україна

  Під поліцію з вимогами: “Захистимо Рівне” вимагає публічного звіту за Пагорб Слави

  У вівторок, 7 листопада, о 12.30, біля входу до Головного управління Національної поліції в Рівненській області (м. Рівне, вул. Хвильового, 2) відбудеться акція з вимогою публічного звіту від представників поліції про хід розслідування кримінального провадження захоплення землі на Пагорбі слави.

  Організатори акції – неформальний, неполітичний громадський рух “Захистимо Рівне”

   

  Навесні 2014 року недобросовісний забудовник спробував незаконно захопити землю парку на Пагорбі слави у м. Рівне, знищив зелені насадження, розрив котлован, завіз будівельні матеріали, з, очевидно, наміром розпочати там незаконне будівництво багатоповерхівки. Десятки рівнян, громадських активістів, журналістів не дали тоді розпочати незаконне будівництво, поліція відкрила кримінальне провадження. Але згодом, без пояснень, закрила. Чому?

  Десятки свідків, фото та відео матеріалів виявилися не потрібними поліції для розслідування відкритої кримінальної справи. Ніхто з активістів, які були свідками усіх тих подій не був опитаний.

  У 2016 році той же забудовник, скориставшись сфальшованою експертизою, через суд намагався узаконити свої дії. Сфальшованою експертизою забудовник намагався довести факт існування на ділянці незавершеного будівництва, якого насправді немає. Громадські активісти допомогли в апеляції викрити фальсифікацію, яка могла призвести до захоплення землі. Поліція знову відкрила провадження, але жодного результату з того часу немає.

  У вівторок ми підемо під стіни поліції та хочемо почути відповіді за запитання:
  – чому затягується розслідування;
  – чому не опитуються свідки;
  – чому не вживаються інші заходи, аби довести справу до кінця назвати імена та покарати винних.

  Вимагаємо від поліції Рівненщини звіту про пророблену роботу. Вимагаємо активізувати хід розслідування, знайти та притягнути до відповідальності винних.

  Бездіяльність поліції, може мати негативні наслідки для рівнян. Зараз забудовник, через Вищий господарський суд, намагається узаконити право на неіснуючу будівлю на Пагорбі слави, що в подальшому дасть змогу вже “законно” захопити землю під цією неіснуючою будівлею та довкола неї.

  Крім того, у середу, 8 листопада, об 11:00 у Вищому господарському суді (м. Київ) відбудеться розгляд касаційної скарги забудовника, що посилаючись на сфальсифіковану експертизу, спробує повернути собі право на земельну ділянку в парку. Активісти «Захистимо Рівне» в цей день поїдуть до Києва на засідання Вищого господарського суду з метою громадського контролю перебігу засідання, а також позиції Рівненської міської влади в судовому процесі. Закликаємо усіх, хто має таку можливість – підтримати нас у Києві.

  За коментарями звертайтеся: Святослав Клічук, громадський рух «Захистимо Рівне»
  тел.: 096-006-89-23

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

   Вчора
   09.01.2024
   Сьогодні
   06.11.2023
   02.11.2023
   24.09.2023
   03.10.2022
   21.08.2022
   03.05.2022
   20.04.2022
   08.03.2022
   27.05.2021
   23.05.2021
   30.04.2021
   29.04.2021
   Вверх