Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

5 школярів отруїлися на Тернопільщині через шкільну їжу

Тернопіль

5 школярів отруїлися на Тернопільщині через шкільну їжу

Під час обстеження школи виявилося, що 5 школярів отруїлися в Кременецькому районі через брудне обладнання харчоблоку школи.

Ще минулого тижня 5 школярів отруїлися і були госпіталізовані до районної лікарні Кременецького району. Всі п’ятеро навчалися в сільській школі в селі Жолоби, тому санепідемстанція відразу почала розслідування та обстеження школи, зокрема її харчоблоку.

В ході експертизи комісія перевірила якість продуктів, стан здоров’я працівників харчового блоку школи, а також обладнання, яке використовується для приготування їжі школярам. Виявилося, що продукти відповідали вимогам щодо якості, а двоє із працівників харчоблоку абсолютно здорові. Крім того ніяких шкідливих речовин у повітрі теж не виявили. Єдиним слабким місцем на кухні школи виявилося обладнання, яке використовували для приготування їжі. 15% зразків, які взяли експерти виявилися багатими на кишкову паличку.

Особа, відповідальна за санітарний стан в школі, отримала адміністративний штраф – 204 грн, а після проведення розслідування на неї чекає і суд.

На щастя, як повідомили обласні санітари Тернопільщини, всі п’ятеро дітей після госпіталізації відпустили додому – їм уже краще.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top