Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Число українців, які підтримують проституцію збільшилося (Інфографіка)

українці підтримують проституцію

Інфографіка

Число українців, які підтримують проституцію збільшилося (Інфографіка)

Згідно статистики чоловіки молодшого та середнього віку демонстрють більш лояльне ставлення до проституції ніж жінки.

За даними Аналітичного центру RATING Pro, мешканці сіл стали лояльнішими до ліберелізації найдавнішої професії, проте підтримка ідеї узаконнення проституції у місті залишається більшою.

Згідно статистики 53% українців виступають за повну заборону проституції, 21 % схиляються до суттєвого обмеження не підьримуючи ідеї заборони. Проте 12 % респондентів, вважають , що проституцію не потрібно обмежувати.

українці підтримують проституціюукраїнці підтримують проституцію

Для порівняння у 2012 році “відсоток” тих хто виступав за повну заборону проституції був на два проценти менший, а 30% вважали, що її потрібно обмежити але не забороняти.

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
1 Comment

1 Comment

  1. Texnar Texnar

    14.09.2016 at 20:44

    Чим небезпечна легальна проституція? Не тільки поширенням СНІДу і вензахворювань, Проституція – самий потужний чинник руйнування традиційної сім’ї, зменшення народжуваності, і причина глибокої демографічної кризи. Жінки, які працюють у сфері проституції, не створюють сімей і не народжують дітей. Що до чоловіків, то в них виникає можливість отримувати легкодоступний секс без створення сім’ї (сім’я – велика відповідальність, де чоловік живе не ради себе, а ради сім’ї) і жити виключно ради себе. А це демографічна криза, не достаток робочої сили, виникає необхідність у трудовій міграції із-за кордону – араби, китайці (див. ситуація в Німеччині, де легальна проституція) Легальна проституція також сприяє виникненню сексуального рабства

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top