Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  рейдерське захоплення
  Головне зображення ілюстративне

  Інфографіка

  Львівщина в лідерах по кількості в рейдерських захопленнь

  Розпочинаючи з 2014 року в Україні стабільно зростає кількість рейдерства. Якщо ж брати з 2013 року то в країні всього відбулося 1 690 рейдерських захоплень.

  Про це повідомляє Opendatabot використовуючи статистику Генеральної прокуратури.

  За останніх п’ять років найбільша кількість рейдерських захоплень була у 2017 році – 414. Найменша кількість рейдерських захоплень які були зареєстрованими ГПУ відбулися у 2014 -234.

  Львівщина в лідерах по кількості в рейдерських захопленнях

  Львівська область є третьою де найчастіше відбуваються рейдерські захоплення. За останні п’ять років там зареєстровано 104 таких випадки. Найбільше ж рейдерських захоплень у Києві та області -397. На другому місці у рейтингу Дніпропетровська область з 397 рейдерськими захопленнями.

  Львівщина в лідерах по кількості в рейдерських захопленнях

  ГПУ до рейдерських захоплень відносить два види правопорушень: ст. 206 КК – протидія законній господарській діяльності та ст. 206-2 КК – протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації. Справи про рейдерство у три рази частіше ведуться саме через протидію законній господарській діяльності.

  Львівщина в лідерах по кількості в рейдерських захопленнь

  На ресурсі зазначають, що реальна статистика може відрізнятися від даних Генеральної прокуратури України. Це може бути через те що кримінальні провадження не порушуються, через корумпованість правоохоронців, або ж провадження порушуються за іншими статтями кримінального кодексу.

  Відкрити матеріал


  Вверх