Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Ярослав Галас Закарпаття
  Фото з сайту Укринформ

  Інфографіка

  Галас став новим заступником Москаля [Декларація]

  10 липня на сайті Закарпатської обласної державної адміністрації з’явилася інформація, що Геннадій Москаль підписав розпорядження, щодо призначення на посаду свого заступника Ярослава Галаса.

  До цього призначення Галас очолював департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської ОДА.

  У кінці травня цього року Ярослав Галас подавав електронну декларацію, як кандидат на посаду. Громадський журналіст сайту Колона дізнався які статки має Ярослав Галас та скільки отримував раніше.

  У своїй електронній декларації Ярослав Галас вказав трьох членів сім’ї, дружину Мирославу Галас, та двох синів Владислава та Арсена.

  Ярослав Галас є власником квартири в Ужгороді площею 87 квадратних метрів та садового (дачного) будинку площею 44,3 м кв, у селі Нижній Бистрий, Хустського району. Серед нерухомості Галаса вказано і дві земельні ділянки одна з них у с. Нижній Бистрий площею 1 500 м кв. Інша земельна ділянка знаходиться в Ужгороді, її площа становить 560 метрів квадратних, у власності декларанта вона з’явилася у 2017 році, а її вартість становила 144 тис 273 гривні.

  Дружина теж володіє земельною ділянкою в Ужгороді. Її площа становить 800 метрів квадратних.

  Ярослав Галас є власником легкового автомобіля Mitsubishi Pajero Sport, 2003 року випуску. Про те, даним автомобілем Галас володіє  з 2007 року.

  У минулому році серед доходів Ярослава Галаса вказана лише заробітна плата, яку він отримав на посаді  директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, її розмір становив 286 тисяч 424 гривні.

  Мирослава Галас у 2017 році отримувала теж лише один дохід це зарплату розміром 150 тисяч 54 гривні у газеті «Новини Закарпаття».

  Син Владислав Галас отримував дохід від зайняття підприємницькою діяльністю – 16 тисяч гривень.

  У розділі про «Грошові активи» Ярослав Галас вказав, що він має активи у вигляді коштів, розміщених на банківських рахунках – 615 тис. 200 грн, та готівкових коштів – 800 тисяч гривень.

  Син Владислав на банківському рахунку зберігає 1 100 доларів, 2 500 євро та 262 тисячі гривень.

  Мирослава Галас у банку зберігає 2 150 доларів та 161 тисячу гривень.

   

  Ярослав Галас Закарпаття

  Довідка про Ярослава Галаса, яка була опублікована на сайті Закарпатської ОДА:

  Ярослав Васильович Галас народився 1971 року в м. Іршава Закарпатської області. У 1988 р. закінчив Ужгородську математичну школу-інтернат, а в 1993 р. – філологічний факультет Ужгородського державного університету. Кандидат філологічних наук зі спеціальності українська мова. Тривалий час працював власним кореспондентом всеукраїнських видань по Закарпатській області. Із жовтня 2014-го по липень 2015-го – директор департаменту масових комунікацій Луганської обласної військово-цивільної адміністрації. До теперішнього призначення, із серпня 2015 року, очолював департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської облдержадміністрації.

  Відкрити матеріал


  Вверх