Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  на модернізацію Рівненського аеропорту 2021

  Західна Україна

  У 2021 на модернізацію Рівненського аеропорту витратять 75 мільйонів

  Міністерство інфраструктури у 2021 році планує виділити більше 75 мільйонів гривень на модернізацію аеропортів, серед який є і рівненський.

  Також планується, що в наступному році буде модернізовано аеропорти у Вінниці, Одесі, Херсоні, Дніпрі та Закарпатті. Загалом у державному бюджеті на 2021 рік заплановано на розвиток та модернізацію регіональних аеропортів виділити 2,4 мільярди гривень.

  Кошти виділені на модернізацію Рівненського аеропорту будуть спрямовані на реконструкцію руліжної доріжки та перону, встановлення радіотехнічного та світлосигнального обладнання. Також планується виконати реконструкцію периметрового огородження.

  Варто зауважити, що це лише частина робіт які взагальному потрібно виконати по реконструкції аеропорту, але це ті роботи, які заплановані на наступний рік. В інфографіці Міністерства інфраструктури, яку ви можете побачити на головному фото до цієї статті зазначено, що взагальному на реконструкцію та модернізацію рівненського аеропорту необхідно виділити 397 мільйонів гривень.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх