Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  гроші гривні сто гривень
  Головне зображення ілюстративне

  Західна Україна

  1,3 млн грн коштує комплексна схема руху в Рівному

  В Рівному з’явиться комплексна схема руху. Рівненські комунальники та громадські активісти закликають бізнес активніше брати участь у тендерах.

  Комплексна схема руху в місті Рівному стане основою першого ідеального тендеру в Рівному.

  Заступник начальника Управління житлово-комунального господарства Рівненському міськвиконкому Володимир Лапюк та керівник громадської ініціативи За чесний тендер Святослав Клічук звернулися до представників бізнесу з проханням активніше подавати свої заявки на тендери, які проводить управління. Обіцяють забезпечити максимальну прозорість та відкритість витрачання бюджетних коштів. Перший спільний ідеальний тендер – Розробка комплексної схеми організації дорожнього руху в місті Рівне.

  За словами керівника ініціативи За чесний тендер Святослава Клічука, державні закупівлі в Україні є тією сферою, яка все ще не викликає достатньої довіри у суспільства. Люди вважають її корумпованою. Таке ставлення формувалося роками. Нині громадські активісти, разом з рівненськими комунальниками, хочуть змінити ситуацію. Для цього експерти ініціативи За чесний тендер шукають та оскаржують порушення. Також звертаються до замовників та бізнесу з пропозицією організувати так звані ідеальні тендери, метою яких є показати позитивну практику співпраці влади та бізнесу задля забезпечення максимальної ефективності витрачання коштів платників податків.

  За словами Святослава Клічука, тендер на Розробку комплексної схеми організації дорожнього руху у Рівному вже двічі було скасовано, тому вибрали цю закупівлю аби врешті зробити її ефективною. Проаналізувавши документацію конкурсних торгів активісти не вбачають перешкод для бізнесу, який хотів би взяти участь у цій закупівлі і закликають подавати свої пропозиції.

  Голова комітету з конкурсних торгів, заступник начальника Управління ЖКГ Рівненського міськвиконкому Володимир Лапюк підтримав ідею активістів та заявляє, що зацікавлений у чесній конкуренції та залучені до закупівлі якомога більшої кількості учасників, з якісними та вигідними для бюджету міста пропозиціями.

  Розкриття тендерних пропозицій відбудеться 6 травня. Детальніше про умови та перелік документів можна дізнатися на за посиланням.

  Діяльність проводиться в рамках проекту За чесний тендер на Рівненщині та Волині, що реалізовується Рівненським агентством журналістських розслідувань, за підтримки Програмної ініціативи Демократична практика Міжнародного фонду Відродження. Метою проекту є – сприяння та контроль над прозорістю організації та проведення тендерів на Рівненщині та Волині для ефективнішого використання коштів громади.

  За детальнішою інформацією звертайтеся:
  Святослав Клічук – (096)006-89-23

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

   09.01.2024
   06.11.2023
   02.11.2023
   24.09.2023
   03.10.2022
   21.08.2022
   03.05.2022
   20.04.2022
   08.03.2022
   27.05.2021
   23.05.2021
   30.04.2021
   29.04.2021
   01.04.2021
   Вверх