Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

До зникнення Познякова причетний Правий сектор – Геннадій Москаль

Геннадій Москаль про зникнення Познякова

Західна Україна

До зникнення Познякова причетний Правий сектор – Геннадій Москаль

Москаль розповів про причетність Правого сектору до зникнення Познякова, який зник, взявши із собою попутників через сервіс BlaBlaCar.

Зникнення Познякова 4 квітня цього року викликало величезний резонанс в країні. 25-річний хлопець, скориставшись сервісом BlaBlaCar, взяв із собою двох попутників, але до Києва не доїхав.

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль заявив, що до його зникнення причетні бійці Правого сектору, які вчинили стрілянину минулого року в Мукачеві. Він повідомив, що підозрювані у зникненні Тарас Познякова – громадянин Росії Луан Кінгісепп та чернівчанин Дмитро Голуб – є представниками підрозділу ПС під назвою “Сонечко”, який влаштував перестрілку з представниками місцевої Мукачівської міліції 11 липня 2015 року. Причиною дій Кінгісеппа та Голуба Москаль назвав безкарність учасників перестрілки.

Відомо, що Позняков був працівником суду – у Шевченківському районі Львова. Тому його зникнення, яке, очевидно, було заздалегідь спланованим, пов’язали із професійною діяльністю. Як повідомлялося в ряді ЗМІ, перед зникненням Тарас рухався до Києва на важливу ділову зустріч.

Нагадаємо, що авто Тараса Познякова знайшли під Києвом кілька днів тому зі слідами крові всередині. Також там знайшли гільзи від куль

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top