Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

ЖКП в Тернополі – приватні (+ контакти ЖКП)

ЖКП в Тернополі - Над прірвою з іржі

Над прірвою з іржі

ЖКП в Тернополі – приватні (+ контакти ЖКП)

ЖКП в Тернополі – приватні. Про це сайту Колона повідомили в рамках проекту “Над прірвою з іржі”. На надісланий інформаційний запит нам відповіли із Тернопільського міського Управління житлово-комунального господарства.

ЖКП в Тернополі нас зацікавили так само, як і інші ЖКП Західної України.

Нагадуємо, що в рамках проекту ми запитуємо в управліннях ЖКГ 4 види інформації по комунальним підприємствам:

  • заробітна платня;
  • премії;
  • собівартість обслуговування площі;
  • матеріальні витрати.

Читайте також: Запускається новий проект Kolona.net: “Над прірвою з іржі”

Першим, і найоперативнішим Управлінням виявилося Тернопільське. Щоправда, їм не було чого сказати. Окрім як про те, що всі ЖКП в Тернополі – приватні структури.

E-mail, за яким можна зв’язатись із Управлінням ЖКГ в Тернополі: [email protected].

Інші ж профільні управління та департаменти – не поспішають надавати інформацію, використовуючи відписки, або й взагалі мовчать. Але про них – в окремих статтях

Що ж до Тернополя, то на наш запит відповіли дуже коротко, змістовно, ще й надали адреси та телефони місцевих підприємств.

Усім, кому знадобиться ця інформація, – можете завантажити відповідь на наш запит.

Запит було надіслано від імені члена Молодіжної громадської організації “Молодь-ДІЄ”. Якщо вас цікавить будь-яке питання, пов’язане з вашим містом, добробутом у ньому, а також питання про те, куди дівається місцевий бюджет, то ви також можете надіслати такий запит, користуючись нормами закону.

Якщо вам у цьому потрібна допомога, або ви знаєте про порушення закону чи корупцію – пишіть нам за адресою [email protected].

Якщо ви студент, і володієте фактами щодо корупції у вузах, то ви також можете написати нам або повідомити МГО “Молодь-ДІЄ” про корупцію.

Наше дослідження продовжується, незабаром ми повідомимо вам про те, як ми надсилати запити в інші управління, і що ж нам звідти відповіли.

Крім Тернополя, нагадаю, нас також цікавлять обласні центри Закарпаття, Буковини та Волині, Місто Лева, Івано-Франківськ, а також Рівне. На завершення проекту ми підіб’ємо підсумки і проведемо аналіз даних, які будуть доступні.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top