Колона – Cайт громадської журналістики

Збанкрутував банк, який мав видавати картки чернівчанина

картки чернівчанина

Тисяча власників картки чернівчанина не можуть отримати нових, тому що Банк Хрещатик визнаний неплатоспроможним, а Ощадбанк їх ще не видає.

Декілька тижнів тому щодо картки чернівчанина, яку може отримати кожен мешканець міста, розповідав міський голова Чернівців Олексій Каспрук. Проекту, який, за його словами, був успішно запущений, тепер загрожуватиме згортання.

Варто зауважити, що вчора Національний банк України заявив, що банк Хрещатик більше не може виконувати свої зобов’язання. Таким чином 304 тисячам клієнтів банку повністю вкладення поверне держава. Ще 4000 не отримають всіх коштів назад.

У зв’язку з банкрутством картки чернівчанина, які видавалися впродовж уже кількох тижнів, тепер будуть недійсними. Натомість Ощадбанк, який також підтримав дану програму і досі не почав видавати картки навіть всім клієнтам, які їх вже замовили.

Більше того – незрозуміло, чи будуть вони видавати картки колишнім клієнтам Хрещатика і на яких саме умовах.

В деяких місцевих ЗМІ уже лунають звинувачення на адресу Олексія Каспрука. Це пов’язано, насамперед, з тим, що Банк Хрещатик, відділень якого ніколи не було в Чернівцях, саме за сприяння мера зайшов на ринок міста, що, очевидно, було вигідним для банку, адже дозволило наростити клієнтську базу.

Exit mobile version