Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Мер Луцька розповів, що боржники за тепло втратять житло

Гроші

Мер Луцька розповів, що боржники за тепло втратять житло

Боржники за тепло, які не розрахуються із теплопостачальними підприємствами, залишиться без води, а потім, можливо, – і без житла.

Боржники за тепло повинні розрахуватися з боргами, інакше місцева влада буде боротися проти них. Міський голова Луцька Микола Романюк заявив про це сьогодні, 6 квітня.

боржники за тепло будуть позбавлені житла

Микола Романюк, міський голова Луцька

Він повідомив, що зараз Нафтогаз поставив у скрутне становище багато міст України, Луцьк не виключення. Тим паче постачальник газу не може піти на поступки для українців. Навіть ліміт запрошений луцькою владою для лікувальних закладів основний постачальник газу в місто не надав. У міському бюджеті також замало грошей, щоб розрахуватися з боргами.

Цим Романюк виправдовує свою майбутню політику щодо боротьби з боржниками. За його словами, мешканці Волинської столиці напалили на 64 мільйони гривень. У лучан також була можливість оформити субсидію, або реструктуризувати борг. А тепер залишилися тільки боржники, які мають гроші, але не хочуть сплачувати борги в Луцьктепло.

Він заявив зокрема, що з боржниками боротися будуть жорстко – відключатимуть воду, санвузли, у разі потреби будуть виставляти на аукціон квартири боржників та продавати їх, щоб розрахуватися з Нафтогазом.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top