Колона – Cайт громадської журналістики

Закарпатська поліція викрила крадіжку лісу та піску

У Сваляві поліцейські затримали вчора машину з деревиною. На посту «Лазещина» – вантажівку з причепом, завантажену колотим каменем. А на Рахівщині викрили ділків, які крали з річки гравій та пісок. За всіма фактами проводиться перевірка.

Відразу кілька затримань вантажів без належних документів маємо в краї за минулу добу.

У Сваляві патрульні зупинили для перевірки вантажівку «Урал» з деревиною під керуванням 65-річного жителя району, водія приватного підприємства. Водій перевозив 14 стовбурів бука. Документи, які він надав, викликали в правоохоронців сумнів. Кожне дерево мало номерні бірки, але в загальнодержавній базі даних вони не значаться.  Автомобіль з лісом доставлено на спецмайданчик Свалявської поліції.

Близько опівночі на стаціонарний пост поліції «Лазещина» в Рахівськомурайоні заїхав вантажний автомобіль «Івеко» з причепом. Машина була завантажена 30 кубометрами колотого каменю. Водій – 36-річний жительТячівщини зізнався, що везе вантаж із Іршави в Чернівці на продаж. Однак відповідних документів не пред’явив. Вантажівку затримано наспецмайданчик Рахівської поліції.

В Рахівську поліцію надійшла інформація від небайдужих громадян про те, що в с.Кваси Рахівського району з русла річки Чорна Тиса невідомі особи незаконно вивозять вантажівками піщано-гравійну суміш.

В село прибула слідчо-оперативна група. Правоохоронці встановили, що на вантажівках приватного підприємства з річки вивезли близько 70 кубометрів гравію та піску, який невідомі особи висипали на узбіччі дороги в с.Кваси. Внаслідок цього на березі річки утворився великий котлован.

Обставини незаконного забору гравію та піску, а також осіб, причетних до цього,  встановлюють правоохоронці.

Про це Сайт громадської журналістики повідомив відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області

Exit mobile version