Колона – Cайт громадської журналістики

З Рівного сотнями відправляють бюджетників на антимайдан

Рівненський УДАР поширив інформацію про те, що з Рівного знову збирають бюджетників на Антимайдан.


– За наявною у нас інформацією, облдержадміністрація відновила «доставку» бюджетників  на антимайдан, – каже прес-секретар РОО ПП “УДАР Віталія Кличка” Сергій Мініч. –  Зокрема, сьогодні та завтра з Володимирця буде відправлятися по одному автобусу з працівниками Володимирецької районної адміністрації та бюджетниками м. Кузнецовська. Відправка о 22:00 в центрі Володимирця біля «Рікоса». Показово, що працівники бюджетних установ у свій робочий час (!) перебуватимуть не на робочому місці, а братимуть участь у мітингу. Як на мене, це порушення чинного законодавства.

Від імені обласної організації УДАР Сергій Мініч звертається до усіх співробітників бюджетних установ із закликом не брати участі у подібних заходах. Адже жоден чиновник, керівник бюджетної установи не має права примушувати брати участь в подібних мітингах.

ЧЕТВЕРТА ВЛАДА спробувала взяти коментар в керівництва Рівненської облдержадміністрації з приводу оприлюненої інформації. Заступник голови Рівненської ОДА Олексій Губанов повідомив, що наразі він на лікарняному, тому не володіє інформацією. З прес-секретарем Юлією Гуменюк нам вдалося поспілкуватися лише ввечері, коли вона їхала додому з роботи. Наразі вона не володіє цією інформацією, однак пообіцяла завтра прокоментувати, чи везуть бюджетників з Рівного на атимайдан.

Джерело ЧЕТВЕРТА ВЛАДА

Exit mobile version