Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Фото з сайту news.bigmir.net

  Новини

  З Рівного сотнями відправляють бюджетників на антимайдан

  Рівненський УДАР поширив інформацію про те, що з Рівного знову збирають бюджетників на Антимайдан.

  Антимайдан
  – За наявною у нас інформацією, облдержадміністрація відновила «доставку» бюджетників  на антимайдан, – каже прес-секретар РОО ПП “УДАР Віталія Кличка” Сергій Мініч. –  Зокрема, сьогодні та завтра з Володимирця буде відправлятися по одному автобусу з працівниками Володимирецької районної адміністрації та бюджетниками м. Кузнецовська. Відправка о 22:00 в центрі Володимирця біля «Рікоса». Показово, що працівники бюджетних установ у свій робочий час (!) перебуватимуть не на робочому місці, а братимуть участь у мітингу. Як на мене, це порушення чинного законодавства.

  Від імені обласної організації УДАР Сергій Мініч звертається до усіх співробітників бюджетних установ із закликом не брати участі у подібних заходах. Адже жоден чиновник, керівник бюджетної установи не має права примушувати брати участь в подібних мітингах.

  ЧЕТВЕРТА ВЛАДА спробувала взяти коментар в керівництва Рівненської облдержадміністрації з приводу оприлюненої інформації. Заступник голови Рівненської ОДА Олексій Губанов повідомив, що наразі він на лікарняному, тому не володіє інформацією. З прес-секретарем Юлією Гуменюк нам вдалося поспілкуватися лише ввечері, коли вона їхала додому з роботи. Наразі вона не володіє цією інформацією, однак пообіцяла завтра прокоментувати, чи везуть бюджетників з Рівного на атимайдан.

  Джерело ЧЕТВЕРТА ВЛАДА

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх