Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Західна Україна

  З Луганщини на Рівненщину приїхав працювати суддя

  Микола Панчук лише в минулому році встигнув став суддею, про те уже встигнув попрацювати на Луганщині, а зараз на пів року переїхав на Рівненщину у відрядження працювати в Острозький районний суд. Сайт громадської журналістики публікує матеріал в якому можна дізнатися про біографію тимчасового судді на Рівненщині та дізнатися про його статки які він задекларував.

  7 серпня 2017 року Президент України підписав указ, яким призначив суддів у місцевих судах. а також деяких суддів перевів шляхом відрядження у інші суди. Зокрама на Рівненщині було тимчасово призначано двох суддів у Радивилівському районному суді, який тривалий час не міг виконувати своїх функцій та у Острозькому районному суду.

  У Радивиівський районний суд строком на шість місяців було переведено суддю Мельника Дмитра, про статки та біографію якого уже писав сайт громадської журналістики, а у Острозький районний суд направлено Миколу Панчука, який до цього виконував свою роботу на Луганщині.

  Біографія: 

  Народився 21.12.1985р. в м.Дубно Рівненської області. Одружений, виховую двох дітей.

  У 1992 році – вступив , а у 2003 р. – закінчив  ЗОШ м.Дубно Рівненської області.

  З 2004 по 2009р.р.  навчався у Національному університеті «Острозька академія»

  З 2008р. по 2010р. працював на посадах юрисконсульта і начальника відділу кадрів Острозької центральної районної лікарні Рівненської області.

  З 2010р. по 2013р. працював на посаді помічника судді Острозького районного суду Рівненської області.

  З 2014р. по 2016р.  працював на посадах головного спеціаліста відділення забезпечення та провідного  спеціаліста командування  в Острозькому районному військовому комісаріаті Рівненської області.

  29.09.2016 року  призначений Указом Президента України  на посаду судді Кремінського районного суду Луганської області.

  Декларація Миколи Панчука:

  У декларації за 2016 рік Микола Панчук вказав два джерела доходу від яких отримував зарплату це Рівненський обласний військовий комісаріат – 45 тисяч 348 гривень та Територіальне управління державної судової адміністрації України в Луганській області – 37 тисяч 25 грн. Ще одним джерелом доходу декларанта було від організації UNIQA TU SA, яка перерахувала судді 20 тисяч 511 гривень як відшкодування за моральну шкоду по смерті. Дружина декларанта Панчук Ірина в минулому році отримала зарплату в Острозькій академії у розмірі 28 тис. 554 грн., та допомогу при народженні дитини 12 тисяч 40 гривень.

  Серед нерухомості у декларації судді зазначена квартира в Острозі площею 61,4 квадратних метри, яка знаходиться у спільній власності дружини декларанта та ще трьох осіб.

  Панчук Ірина має кооперативні права та є бенефіціарним власником двох компаній, “Теплогенеруюча компанія “Флагман” яка зареєстрована у Хмельницькій області та ТОВ “Ескарда”. На початку року ТОВ “Флагман” виграла тендер сумою 148 тисяч 876 гривень на послуги з теплопостачання для 12 шкіл та управіння освіти, молоді та спорту Красилівської РДА, останні до речі проводили цей ж самий тендер.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх