Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Який рейтинг відповідальності у мажоритарників Рівненщини?

Колаж сайту Колона

Західна Україна

Який рейтинг відповідальності у мажоритарників Рівненщини?

У Верховній Раді  VIII скликання всього п’ять мажоритарників від Рівненської області це Юрій Вознюк, Олександр Дехтярчук, Сергій Євтушок, Олег Осуховський, Василь Яніцький.

Текст Сайту громадської журналістики на основі інформації порталу Слово і Діло на якому було опубліковано рейтинг відповідальності депутатів-мажоритарників Рівненської області під час їх перебування в складі Верховної Ради VIII скликання

Найбільший рейтинг відповідальності у Сергія Євтушка 58%. На його рахунку 19 обіцянок, з них виконаними є 11. Ще 4 обіцянки є проваленими, скільки ж знаходиться у процесі виконання.

Згідно даних порталу рівень відповідальності Юрія Вознюка у Верховній Раді VIII скликання становить 56%.

Третім у рейтингу відповідальності серед мажоритарників Рівненщини є Олександри Дехтярчук, який виконав 44% своїх обіцянок. Усього на його рахунку 9 обіцянок, з них 4 – виконані, 4 – у процесі виконання та 1 – не виконана.

Василь Яніцький виконав 23% своїх обіцянок. Серед інших мажоритарників Рівненщини у Яніцького найвищий показник провалених обіцянок – 31%, про те він ще може виправити цей показник адже 46% його обіцянок знаходяться у процесі виконання.

У Олега Осуховського найнижчий рейтинг відповідальності серед мажоритарників Рівненщини – 20%.

Який рейтинг відповідальності у мажоритарників РівненщиниВверх