Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Як заробити на відпочинок

Гроші

Як заробити на відпочинок

Від 40 років до пенсійного віку набагато довше, ніж здається. Але все ж страх перед наближенням старості змушує людей, і особливо чоловіків, хвилюватися про свою фінансову спроможність За кордоном саме звичайне заняття для пенсіонерів – подорожувати по світу. У нас же досягнення поважного віку часто рівносильно приреченню на вкрай скромне існування. Взяти ситуацію у свої руки вже зараз – ось наше завдання! І «заслужений відпочинок» стане реалізацією довгоочікуваної мрії.

[infobox style=’regular’ static=’1′]Правила мільйонерів, як примножити гроші[/infobox]

Візьміть ситуацію під свій контроль
  • Підштовхніть себе до нових знань. Освіта не обмежується навчанням у школі та вузі. (Поки є порох у порохівницях, потрібно робити розумні інвестиції в житті – внесок у самого себе.) Якщо необхідно, можна отримати ще одну освіту, крім того, відвідувати курси та тренінги, вивчати мови .. Ніколи не пізно змінити спеціалізацію, якщо нова справа цікаво і до того ж добре оплачується.

  • Економте потроху, але довго. Самоорганізація надає людині неоціненну послугу. Чи не урізуючи себе в потребах і задоволеннях, домовтеся у своєму союзі щомісяця відкладати певну суму і намагайтеся ні за яких обставин не чіпати цих грошей. Те, що спочатку буде «заначкою», через кілька років перетвориться на відчутні накопичення, які не тільки забезпечать стабільність сім’ї, але і зможуть самі себе примножити.

  • Діліть кошти грамотно. Аналітики рекомендують зберігати заощадження в різних валютах. Вирішуючи питання про застосування своїх фінансів, також бажано вдатися до диференційованого підходу. Так, частину грошей можна змусити працювати, наприклад, вклавши їх у нерухомість. Нічого глобального: купується квартира, наводиться в належний вигляд і здається в оренду. Або ж скористатися бабусиним методом зберігання коштів під матрацом. Відсотків це багатство не принесе, але і спати буде спокійніше – все-таки при бажанні можна помацати накопичене добро.

Джерело: crisis.webblaknot.com

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top