Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Як у Рівному завершився черговий конкурс краси (ФОТО)

Новини

Як у Рівному завершився черговий конкурс краси (ФОТО)

Те, що українські дівчата найгарніші, відомо усім. 15 травня це ще раз довели  на конкурсі краси “Міс університету – 2014”, який проводить щорічно Національний університет водного господарства та природокористування.

Журі обрало красунь у таких основних номінаціях: “Міс університету – 2014” – Олена Реньова, “1 Віце – міс університету -2014” – Олена Павлюк,  “2 Віце -міс університету – 2014” – Краплич Анна та “3 Віце -міс університету – 2014” – Боднарська Анастасія. Також панянки отримали подарунки від спонсорів та партнерів заходу.

конкурс краси

“Міс університету – 2014” – Олена Реньова

конкурс краси

“1 Віце – міс університету – 2014” – Олена Павлюк

конкурс краси

“2 Віце – міс університету – 2014” – Краплич Анна

конкурс краси

“3 Віце – міс університету – 2014” – Боднарська Анастасія

Конкурсна програма включала 5 виходів учасниць: “Український стилізований”, “Діловий костюм”, “Міні”, “Танцювальний” та найніжніший вихід – у вечірніх сукнях. Також ведучий спілкувався із деякими учасницями у конкурсі інтерв’ю.

конкурс краси

“Український стилізований”

конкурс краси

“Діловий костюм”

конкурс краси

Патріотичний вихід “Міні”

конкурс краси

Учасниці перед нагородженням

Після конкурсу ми поспілкувалися із головною красунею університету:

конкурс краси

Олена Реньова

– Оленко, вітаємо із перемогою! Які емоції переживаєш після конкурсу?

– Дуже хвилювалась, тому що працювати на глядачів – це не на стільці, як було на репетиціях. Концерт пролетів настільки швидко, що мені здалося, ніби все тривало не більше хвилин 40. Підготовка від одного до наступного виходу проходила за лічені хвилини. Посмішка не сходила з обличчя, на очі наверталися сльози, а коли дивилася на маму в залі, то душу гріло її тепло і усмішка. І підтримка моя дала про себе знати: хочу виразити слово подяки моїм подругам- Тані і Ірі, які були зі мною до кінця, це додавало впевненості. Також хочу подякувати нашому режисеру  – Смірнову Миколі Валентиновичу, який вклав усю свою душу у це дійство. А ,загалом, конкурс дав  неймовірний досвід, масу вражень та нових знайомств. Дуже рада, що поталанило взяти участь, яскравий спогад на все життя.

конкурс краси

Олена Реньова із мамою

– Що скажеш про учасниць?

-Усі були надзвичайно красиві, у відповідних вбраннях, із настроєм та впевненістю, тому, як на мене, шоу вдалося, навіть не зважаючи на те, що розмір сцени не був розрахований на таку кількість учасниць.

– Чи очікувала ти такого результату?

– Результат насправді дуже неочікуваний, тому відійти від шоку вдалося лише наступного дня. Аж ніяк не спадає на думку, що все закінчилося і от вже маємо результат конкурсу.  Усім дякую!

Редакція також дякує чарівній Оленці за інтерв’ю та бажає подальшого успіху! 

 Новини Рівного

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх