Як нарешті подолати лінь? 5 простих порад

Як нарешті подолати лінь? 5 простих порад

Часом кожного з нас до вечора долають муки совісті за те, що день пройшов даремно, а причиною тому є лінь. У той час як за спиною висять важливі і потрібні справи, які могли б нас наблизити до нашої мети.

Як мотивувати себе виконувати ту справу, яку виконувати не хочеш, але яке виконувати треба?

У кожної справи повинна бути своя мотивація

Просто про складне

За словами психологів, найвірнішим способом мотивації є здатність думати про складній роботі як про легку.

Краще не думати про те, скільки труднощів може принести така робота, просто слід почати її робити. Найскладніше – не стільки робота, як рішення про те, щоб почати її робити. Іншим стримуючим фактором, нашої антимотивацією вважається надмірно серйозний підхід до справи, коли боїшся зробити роботу недобросовісно.

Геть труднощі! Вперед до успіху!

Багато хто, хто знайшов у собі мотивацію, діляться своїм секретом: розкладайте складну роботу на безліч складових частин, виконання яких один за іншим і призведе до остаточного результату.

Полюби свою роботу

Мотивація до будь-якої справи повинна бути заснована хоча б на мінімальний зацікавленості в цій справі, інакше нічого не вийде. Тому постарайтеся з’ясувати, до чого саме ви плекаєте найбільшу пристрасть, що по-справжньому заряджає вас енергією.

Полюбіть те, що ви робите і лінь, як рукою зніме

Відсвяткуй перемогу!

До кожній конкретній справі намагайтеся відноситься особливо, не виконувати роботу за роботою як на автоматі. Виробіть свій підхід до певного роду завдань. Завжди думайте про те результаті, який ви бажаєте отримати в кінцевому підсумку, і звичайно, про час, за яке ви б хотіли роботу виконати. Після виконання, яким би не був результат, відзначайте свої маленькі перемоги над зробленим, балуйте себе в такі дні і заохочуйте.

Взагалі для того, щоб розібратися у відсутності мотивації слід зрозуміти природу своїх проблем, чому в тій чи іншій ситуації нам дуже складно себе підбадьорити, чому ми відчуваємо байдужість до справи в якийсь період нашого життя.

Радійте своїм досягненням

Заряджайся енергією!

Крім того, зверніть увагу на своє загальний стан і стан свого здоров’я. Часто під нашим розумінням ліні криється тривожний сигнал організму, коли варто зупинитися і гарненько відпочити, підняти свій тонус або відвідати лікаря, а не мучити себе ненависним справою.

Організуй робоче місце!

Вченими доведено, що навколишнє оточення також дуже впливає на людський настрій, тому задайте собі питання: а чи подобається мені те, як виглядає моє житло? Якщо відповідь буде негативною, подумайте, як би ви змогли змінити інтер’єр свого будинку без особливих вкладень, так щоб вам стало комфортно в ньому.

Не забувайте, що правильний відпочинок дає прилив сил і енергії

Джерело: webblaknot.com