Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Хто не відпочиває – той не розвивається

Головне зображення ілюстративне

Поради

Хто не відпочиває – той не розвивається

Свідомість також тренується і розвивається, як наші м’язи. Даємо навантаження – розвиток є. А не даємо – м’язи атрофуються, а свідомість – деградує.

Для того, щоб стверджувати, то ми займаємося саморозвитком, а не товчемо воду в ступі, одержувана нами інформація має відповідати кільком критеріям. По-перше, вона повинна містити елемент новизни.

Читайте правильні книги, даючи поживу для мозку

Якщо ви щодня читаєте одну і ту ж главу «Євгенія Онєгіна», то, можливо, в певних колах, виблискуючи пушкінськими строфами, зарекомендуєте ерудитом. Але це не означає, що ваш мозок розвивається.

Так само для того, щоб процес розвитку відбувався, нова інформація повинна змушувати нас замислитися, тобто, по суті, для розвитку нам потрібні ситуації, з якими ми раніше не стикалися і які потребують вирішення.

Свідомість періодично теж вимагає перезавантаження

Але без відпочинку розвитку не буде, тому то в певний момент перевтомлений мозок відмовиться робити пропоновану йому роботу.

У той же час сам відпочинок може стати чудовим інструментом для розвитку.

Ніхто не посперечається, що кращим і найефективнішим способом розширити рамки нашої свідомості є подорожі. Саме подорожі продовжують наше життя, дозволяючи набути безцінного новий досвід і ставлять перед нами нові, раніше не вирішувані завдання.

Подорожі розширюють наш кругозір

Чи помічали ви, що день, проведений в подорожі, можна прирівняти до місяця звичайному житті будинку. Подорожі дарують нам час, вони – головне багатство людського життя. Ніяка в світі матеріальна річ не зрівняється з колосальною кількістю нових вражень, які ми купуємо в період поїздки.

Новий досвід – це та панацея, яка робить будь-якої людини щасливим. Недарма кажуть, що особистість розвивається і росте тільки з придбанням нового досвіду. Це і є кращий спосіб самовдосконалення. Під час подорожі кожній людині властиво вбирати емоції, що виникли в новому місці, з подвійною силою, з найдрібнішими подробицями. І опинившись ще раз в подібному місці, ми обов’язково згадаємо той запах, смак чи почуємо музику, яка грала спочатку.

Нові враження та емоції розвивають нашу свідомість

Джерело: webblaknot.com

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх