Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Як перестати купувати непотрібні речі. Маленькі поради

Поради

Як перестати купувати непотрібні речі. Маленькі поради

Напевно, кожна людина хоча б раз у житті йшовши у магазин за хлібом,  поверталася звідти з великим пакетом різної смакоти, без якої цілком можна було й обійтися. Знайома ситуація? Ми розповімо тобі, чому ж так трапляється і як перестати робити непотрібні покупки.

Ти тільки увійшов у супермаркет, а хитрі маркетингові виверти вже починають діяти на тебе. Це називається психологія реклами. До яких же маніпуляцій вдаються PR-менеджери, щоб ти купував більше? Особливо вони активізуються в період кризи, оскільки продажі значно падають. Як перестати купувати непотрібні речі?

Дізнайся про це і не дай себе обдурити!

Джерело: s1.natemu.info

Існує безліч маркетингових прийомів. Ось кілька з них:

Коли людина бачить в магазині знижку 50% або подарунок до покупки, тоді людина  піддається  імпульсу і купує  непотрібну річ. У цьому випадку виграє тільки господар магазину, який продає залежану річ. У будь-якому випадку він отримає з неї дохід, хоча менший, ніж очікував. А ти йому в цьому допоможеш.
Щоб клієнт проводив більше часу в магазині, використовується хороша музика і приємне освітлення.
Товари, які мають ціну трохи вище, ніж їх альтернатива, стоять на полицях на рівні очей.
Покупці, які спробували зразок продукції на дегустації в магазині, в 90% випадків купують його. Навіть якщо він їм не дуже потрібен.

Молочний і хлібний відділи завжди знаходяться в кінці супермаркету, так як це продукти першої необхідності. Люди, які відправляються в ці відділи, проходять через безліч інших. І при цьому здійснюють непотрібні покупки.
У деяких магазинах одягу речі складають на столики. Чому б їх не повісити на вішалки, адже навколо так багато місця? Але тут вступає в силу ще одна хитрість. Люди, які взяли в руки якусь річ, швидше за все, куплять її, так як вона м’яка і приємна на дотик.

Як перестати купувати непотрібні речі в супермаркеті?

1. Склади список продуктів і підрахуй приблизно всі свої витрати на ці покупки.
2. Візьми суму грошей, яка не перевищує твій ліміт.
3. Перед походом у магазин обов’язково співаєш, так як існує велика ймовірність того, що ти купиш непотрібні і шкідливі продукти.
4. Якщо ти не плануєш великих покупок, не бери візок. Краще візьми кошик.
5. Не купуй багато продуктів з обмеженим терміном придатності. Представники ООН повідомляють, що у світі щорічно викидається на смітник третину харчових продуктів.
6. Коли стоїш у черзі, щоб оплатити покупки, не розглядай розкладений вздовж неї невеликий товар. Не купуй дрібниць, якщо їх немає в твоєму списку. Краще займи себе підрахунком суми покупок.

Як перестати купувати непотрібний одяг?

1. Низька ціна не є серйозним приводом для придбання непотрібної речі. Перестань відвідувати сайти з одягом сумнівної якості за невисокими цінами.
2. Чи не йди на поводу у моди, довіряй власному стилю. Яким би модним не був новий одяг, подумай в першу чергу, чи підходить він тобі.
3. Якщо ти сумніваєшся, чи потрібна тобі та чи інша річ, утримайся від купівлі. Дай собі день на роздуми. У більшості випадків людина на наступний день відмовляється від своєї ідеї.
4. Якщо покупки допомагають тобі зняти стрес, то знайди заміну такому способу. Це може бути зустріч з друзями, похід в кіно або в спортзал.

Не витрачай зарплату на непотрібні речі, краще відкладай її частину на великі, потрібні покупки, а також на подорожі або ж на депозит.

Читайте також: Facebook запроваджує нову функцію – миттєвий переказ коштів

Коментарі

Рекомендації

Загрузка...
Вверх