Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Як оцінює свою зовнішність людина?

Головне зображення ілюстративне

Здоров'я

Як оцінює свою зовнішність людина?

На питання – “Як людина оцінює свою зовнішність?” відповіли Австрійські вчені.  Вони провели експеримент, в ході якого довели, що люди бачать себе не такими, якими бачать їх оточують.

Зовнішність

Деякі люди, чуючи свій голос у записі, не впізнають його. Щось схоже відбувається і з зовнішністю. Часто наше уявлення про себе не збігається з баченням оточуючих. Це підтвердили австралійські вчені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де народилась дитина без носа?
Фахівці з Університету Нового Південного Уельсу зробили деякі маніпуляції з фотографіями людей, що беруть участь в експерименті. Кожному з них дали отримані фотокартки і запропонували розташувати їх у порядку убування схожості зображень.
Ті ж фотографії вручили іншій групі людей і, показавши їм учасників експерименту, попросили їх зробити з фотографіями те ж саме.
Отримані ряди фотографій виявилися різними. Учасники експерименту спочатку вибирали менш схожі зображення. Сторонні люди ж були більш точні – це підтвердив комп’ютерний тест.
На думку Девіда Уайта, керівника експерименту, об’єктивно сприймати власну зовнішність нам заважають власні спогади про наш зовнішній вигляд.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ НОВИН – ТАБЛОЇД

Зовнішність
У ході експерименту відкрився також цікавий факт: «сторонні» були більш точні в оцінці зовнішності випробуваних у разі якщо ті посміхалися на фото. Це розходиться із загальноприйнятою думкою, що посмішка спотворює нормальні риси обличчя. Саме тому для паспортних фотографій існує заборона посміхатися.

Джерело: www.passion.ru

Відкрити матеріал
Читайте також:
Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх