Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Без носа

  Здоров'я

  Знайомтесь з Еллі, дитиною що народилась без носа

  5 березня 2015 року на світ з’явився маленький Тімоті Еллі Томпсон – дитина без носа. Мати Еллі, Бренді відразу зрозуміла, що з дитиною щось не так. Лікарі відразу забрали маленького Тімоті, щоб дізнатись як дитина дихала без носа.

  “Я не знала що відбувається, все про що я могла думати, це те як дитина не маючи носа весь цей час дихала?” – сказала 23-річна мати в одному з інтерв’ю.

  У малюка відсутні носові пазухи і перегородка з причини рідкісного генетичного захворювання іменованого апалазією кісток носа. Ця хвороба також називається носовим безпліддям і характеризується частковою або повною відсутністю носа при народженні. Це надзвичайно рідкісне захворювання, який трапляється у одного з 197 мільйонів немовлят.

  Коли Елі було всього 5 днів, йому була проведена трахеотомія, яка допомогла йому краще дихати. Через цю процедуру, Елі НЕ видає практично ніяких звуків під час плачу і його мама повинна постійно за ним наглядати.

  ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ НОВИН – ТАБЛОЇД

  Його мати, 23-річна Бренді, очікувала побачити абсолютно здорового малюка, так як УЗД не показувало що дитина без носа або будь яких інших відхилень під час вагітності. Але вперше побачивши Елі, вона закохалася в нього, адже, незважаючи на те, що малюк був без носа, він був чарівним і дуже милим.

  Бренді навіть створила сторінку в Facebook і назвала її «Історія Елі», де вона розповідає про злети й падіння в лікуванні її дитини.

  Малюк провів в лікарні три тижні і весь цей час його батьки вчилися тому, як правильно доглядати за ним вдома без медичної допомоги.

  Що стосується операції, то вона можлива, але навіть лікарі не можуть дати 100% гарантії, що вона виправить ситуацію і що штучний ніс буде функціональним. Тим часом, батьки Елі сказали, що вирішили не робити пластичну операцію, поки хлопчик не підросте і не зробить власний вибір.

  Таленький Еллі Томпсон з батьком та старшою сестричкою Бренді дуже любить свого сина і називає його найкрасивішим хлопчиком у світі.

  Всі фото взяті зі сторінки Facebook “Історія Еллі”

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх